4.8
Кілкість відгуків: 187
star-y-icon.svg
87%
star-y-icon.svg
11%
star-y-icon.svg
1%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
Ціна
Якість товару
Доставка
Оцінка магазину
user-icon.svg Власта, Затоки
25.01.2026
Тут можна купити за нормальною ціною те, що десь коштує в два рази дорожче і це не тому що десь там воно якісніше. Я теж колись вважала що у салонах краси стрижуть краще ніж у перукарнях. Але справа не в ножицях а у руках які їх тримають!
user-icon.svg Інна, Київ
24.12.2025
Не поганий сайт де можна щось цікаве знайте для себе і не тільки. Ціни помірні. Чесно працюють.
user-icon.svg Катерина, Шептицький
02.11.2025
Посилку отримала, дякую, ви відповідальні люди. Звичайно ціна доставки зараз дуже висока і я б хотіла по укрпошті отримувати замовлені товари але не завжди це вдається. Все розумію. Хоча заради того аромату що я замовила погодилася на це.
user-icon.svg Неля, Траща
18.10.2025
Шукала собі парфуми Перголес. Скрізь натикалася на скажені ціни, страх просто! Неймовірні націнки на все без розбору! Навіть там де були низькі ціни все в два а то й в три рази попіднімали. Знайшла собі духи саме тут. Дуже приємне відчуття було всередині мене коли я читала опис парфумів. Щось відгукнулося в душі і я замовила їх бо хотіла ці парфуми. Все отримала без проблем.
user-icon.svg Евгений
23.06.2025
Ужасный опыт общения с какой то хамской персоной по телефону.Позвонил сделать заказ,мне нахамила и оборвала разговор."Спасибо"за "сервис".
Дякуємо за відгук! Консультації за телефоном завжди викликали критику з боку покупців. Інтонація та тембр голосу людини не є частиною автоматизованого сервісу. Ми спростили нашу роботу за рахунок повної автоматизації. Покупець оформлює замовлення на сайті, а потім отримує подальшу інформацію на електронну пошту або у Viber. Це було зроблено, щоб уникнути непорозумінь між продавцем і покупцем. Найефективніший спосіб отримати відповідь про товар - надіслати запитання на електронну пошту або Viber.
user-icon.svg Марина, Кременчук
16.06.2025
задавалася питанням, де купити хорошу люкс копію? і ось спробувала замовила на цьому сайті, не розчарувалася. замовляла Ганімед, дуже задоволена якістю. так, це не оригінальне розкриття, але 70% потрапляння все ж таки є. жодних ризиків, адекватний продавець.
user-icon.svg Вікторія, Лубни
14.04.2025
На відміну від інших сайтів я вже декілька разів вирішувала тут проблеми без напруження і взаємних образ. Я усвідомлюю, що якість продукції різниться, і що мої очікування не завжди виправдовуються. Але вогонь не несе відповідальності за те, що кухар не досипав у страву достатньо солі. Так і тут. У цьому випадку вогонь це продавець а кухар це виробник. Продавець порядна людина і вирішує адекватно проблеми. Я отримувала і протерміновані парфуми, але я нічого не повертала, мені повертали 30% від вартості товару. Але я ж розумію що поняття «протерміновані парфуми» це ж смішно і умовно. Вони прекрасні, вони пахнуть неймовірно. І я завжди була у плюсі. За власним досвідом це доволі непоганий сайт. Мій досвід позитивний, оскільки я купую тут парфуми вже не перший рік.
user-icon.svg Оксана
04.04.2025
Флёр Наркотик (экстракт) - супер! Огромное спасибо магазину за качество люкс копии. Отдельная благодарность консультанту. Сто звёзд!
user-icon.svg Світлана, Харків
21.03.2025
Ніколи не було з цим продавцем проблем, замовляю в нього парфуми з 18 року. Так, якість буває різна, аромат підходить або ні. Але ж особисто ніяких проблем. Оплачую завжди наперед щоб не сплачувати на поштах вселякі приховані платежки за пересилку. Ціни. Так вони скрізь стали космічними. Тут знаходжу коли на 50 а коли на 100 гривень дешевше ніж будь де. Ніякого обману у розрахунках. Щось не зросталося бігом відписалися мені що поїде на другий день. Тому моя загальна оцінка 5.
user-icon.svg Наталія Болехів
19.12.2024
нормальний сайт з адекватними цінами і поважним ставленням до людей.
user-icon.svg Василь, Берегове
16.11.2024
замовляв вперше на цьому сайті бо знайшов тільки тут. без претензій люди адекватні без пафосу. дякую! оплатив безготівково. все було відправлено але пошкодував що по новій пошті оформив краще но укрпошті там тариф набагато дешевше. по новій пошті не рекомендую.
user-icon.svg Аня, Луцьк
03.11.2024
Дякую за швидку відповідь і людське відношення.
user-icon.svg Марина, Полтава
27.09.2024
Люблю цей сайт! Навіть недорогі парфуми замовиш і радієш цьому як якомусь диву. Якась цінність в вашій роботі відчувається. Хоча більш-меш подібних сайтів повно, але ж ні, на цей хочеться повернутися, почитати опис і обов’язково щось замовити. Дякую за вашу роботу харків’яни.
user-icon.svg Петро, Нововолинськ
26.09.2024
Замовляв одеколон чорний дракон. Все швидко. Не було довгої доставки. Все добре запаковано. В порівнянні з іншими більш відомими сайтами цей працює без зайвого галасу але не гірше ніж ті що скрізь рекламують себе. Рекомендую!
user-icon.svg Валентина, Черкаси
21.09.2024
постійно щось замовляю, всім задоволена. продавець відповідальний та надійний. без обману. дякую.
Показано з 1 по 15 із 187 (всього сторінок: 13)