Які аромати на літо 2022 обирають українські чоловіки

Кожен рік, чоловіки шукають собі аромати на літо, які б не були занадто важкими та ні в якому разі, солодкими. Такий пошук виправдовується, коли чоловік купує на 100% відповідний сезону аромат. Але щоб застерегти вас від необдуманих витрат, пропонуємо розглянути два безпомилкових варіанти чоловічих ароматів на літо. 


 


Фото: чоловічі аромати на літо відрізняються водною свіжістю та прохолодою 

Аромати на літо для чоловіків від LR Health & Beauty

Пропонуємо звернути увагу на парфуми якісного німецького виробника LR Health & Beauty. Цей бренд у багатьох асоціюється з неперевершеною якістю та бездоганними ароматами, які можна купити по приємній ціні. Можливо, хтось вже знайомий з цією парфумерією, а хтось ще сумнівається в ній. Але для того, щоб переконатися в унікальності існуючих ароматів, пропонуємо 2 чоловічих парфуми для літа, які вас приємно здивують! 


 

LR Just Sport парфумована вода 50 мл

Цей аромат можна сміливо віднести до категорії літні парфуми для чоловіків. Композиція була створена парфумерами компанії Givaudan (Швейцарія). Це одна з найбільших парфумерних компаній в світі, яка виготовляє ароматичні есенції для відомих світових брендів: Calvin Klein, Bijan, Tom Ford, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Hugo Boss, Paco Rabanne та інші.  


Фото: LR Just Sport парфумована вода
Композиція LR Just Sport більш-менш нагадує французький сучасний аромат Dior Homme Sport. Однак неможна сказати, що ці обидва аромати схожі між собою на 100%. Але тут зовсім не в цьому річ. Ми пропонуємо зупинитися на цьому варіанті, як один з найкращих по своїм якісним характеристикам, не виключаючи й ціну. Бо дуже висока ціна, в більшості, відвертає чоловіків від свого вибору. А за низьку ціну неможливо купити якісні парфуми, бо ефірні олії коштують звичайно дорого. 
 

LR Ocean Sky парфумована вода 50 мл

Цей аромат, можливо для когось, стане найкращім ароматом на літо для чоловіків. Вже сама назва в якої згадується про океан, пробуджує нестерпне бажання його відчути. Композиція була створена парфумерами французької компанії Mane (Франція). Аромати створені цією групою постійно перевершують очікування своїх клієнтів! У своїх творчих центрах по всьому світу, парфумери Mane перетворюють таємницю творіння, на вічні ексклюзивні парфуми.


 


Фото: LR Ocean Sky парфумована вода
Композиція LR Ocean Sky надзвичайно свіжа, тому в категорії чоловічі парфуми для літа може зайняти почесне перше місце! Це щось близьке до аромату Blue Seduction Antonio Banderas, але не зовсім воно. І не треба, тому що та вражаюча свіжість, яку ви почуєте саме тут, незрівнянна ні з чим. Комбінація фруктової свіжості зеленого яблука з динею, створює легку приємну на смак солодкість. А імбир та м’ята поглибшають гру контрастів. Неймовірне враження від свіжості дарує нотка свіжого огірка, це щось неперевершено!Отже, якщо ваші пошуки чоловічих парфумів на літо, досі не мали успіху, придивіться до цих двох фірмових парфумів. Ви будете здивовані якістю цих ароматів, яка стане виправданням кожної вашої потраченої гривні. Ви зрозумієте, чому німці віддають перевагу саме парфумерії LR Health & Beauty замість світових брендів, які коштують в декілька разів дорожче, маючи таку ж саму якість! 
Автор: Руслан Якименко
 


Сопутствующие Товары

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо