Здоровье

 

Здорова нація - це суспільна ідеологія, яка заснована на профілактиці та підтримці здорового способу життя окремої людини. Такий ідеал, особливо актуальний зараз, коли українці буквально падають з ніг, у погоні за заробітком, влаштовуючи своє життя в новому геополітичному просторі.

Але, здобуваючи відносний благоустрій у житті та отримуючи нетривалу стабільність, завдяки наполегливій і нелегкій роботі, ми поступово втрачаємо найцінніше, чим володіємо - своє здоров'я. Виснажливий графік роботи, постійний стрес, погана екологія, модифікована їжа, яку ми купуємо регулярно в супермаркетах, негативні зміни в кліматі - все це повільно, але впевнено руйнує нас.

Як ніколи, ми стали мати потребу в системі профілактичних заходів і нове мислення щодо біологічно-активних добавок. Без особистої освіченості в цьому питанні, ми можемо втратити найдорожче, чим сьогодні володіємо - власне здоров'я. Колись, кожен з нас з жахом ставився до слова БАДи, але сьогодні, саме ці біологічно-активні добавки, кидають виклик фармакологічним препаратам, велика частина яких стимулює побічні дії в нашому організмі.

Саме БАДи врятували націю японців від неминучої генетичної катастрофи після бомбардування Хіросими і Нагасакі. За 50 років тривалість життя японців зросла з 56 до 80 років! Японія розробила глобальну програму з порятунку нації, яка передбачала оптимізацію харчування і використання БАДів. Сьогодні в анкеті роботодавців, японці вказують, які саме біологічно активні добавки вони приймають! Це показує, який рівень поінформованості щодо свого здоров'я, кожен японець підтримує.

Лікарські захворювання є вагомим фактором, щоб переглянути сучасну фармакологію. Масова смертність через лікарські хвороби, займає у всьому світі сьоме місце! Ліки потрібні в гострих стадіях що можуть призвести до смерті людини. Але, подальша реабілітація та профілактика, а також, підтримання фізичної активності - пряме завдання БАДів.