Парфуми притулок від війни

24 лютого 2022 року мирний подих життя в Україні був порушений, вторгненням російських військ. Все, що ми так цінували і любили, й парфумерію також, відсунулося на останню сторінку. Інстинкт виживання диктує нам нову тактику поведінки, зокрема, втеча від нової дійсності. Але навіть якщо ми знайшли притулок далеко від війни, нам все одно захочеться відчути аромат своїх улюблених парфумів.

 


Фото: Голуб – символ мируПарфуми під час війни найцінніші для нас

Війна не дає шансу забрати з собою всі аромати, які ми любимо. І тут спрацьовує лише одне єдине правило: потрібні лише одні, але найцінніші нам парфуми. Все з собою не забереш, особливо якщо відбувається евакуація. Максимум два флакони, без яких не обійтись навіть у війну. Це все одно, що залишити частину себе. Упевнений, багато хто так і вчинив, вони забрали з собою одні єдині парфуми, які люблять всією своєю душею.


Духи, які ми дуже любимо, здатні допомагати нам долати страх та стрес. Коли нашому життю не загрожує небезпека, нам хочеться вдихати улюблений аромат, щоб почуватися щасливим. Жінці здається, що її улюблені парфуми в будь-якій ситуації не дозволять їй втратити надію на краще. Чоловікам, їх улюблені аромати, дозволять залишатися бадьорими та доглянутими, що важливо за умов воєнного часу. 


Фото: запах чисто вимитої шкіри краща альтернатива ніж дорога парфумерія 

Запах мила та чисто вимитої шкіри

Однак багато хто був змушений залишити свої будинки, не забравши з собою нічого, окрім документів. Аромати для них залишилися лише на одязі, який зберіг уривки улюбленої парфумерії з домішкою страху та жаху обстрілів. В цьому випадку, захочеться швидше зняти з себе всі речі та одягнути чисту білизну, яка не пахне нічим. А запах мила й чисто вимитої шкіри, може виявитися для деяких кращою альтернативою ніж дорога парфумерія. Отже, це війна.


Коли ми оточені військовими обставинами, нам не доводиться вибирати. Ми повинні прийняти навколишні умови як єдиний варіант для виживання. Запах чистої білизни та фіалкового мила, шампуню і навіть сама думка про те, що є можливість десь помитися, дарує надію знову відчути щастя жити! 
Автор: Руслан Якименко
 


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо