02.07.2024
Дуже гарні парфуми замовляла на цьому сайті за прийнятною ціною. Відповідає опису та відправили вчасно.
02.06.2024
Хлоя (копія), ароматом задоволена. трошки грубіші за оригінал але мені сподобалися. ціна влаштовує, доставка швидка, хотілося б наложкою. а в цілому все добре.
30.05.2024
Замовляла духи зе ван дольче габбана, все нормально. Мої сподівання виправдалися. Запах цей люблю. Порядний продавець, оплачувала наперед. Без обману. Довіру потрібно заслуговувати. Нажаль не всім це вдається бо поводяться люди як їм заманеться. Миру вам, нехай все у вас буде гаразд.
28.02.2024
Дуже дякую! Замовлення отримала вчасно, все сподобалось!
05.11.2023
Дуже швидка доставка, якісні парфуми і порядний продавець! Справді рекомендую цей магазин!!!
11.09.2023
Зв'язалися в день замовлення. Потрібна була повна передоплата, це і було зазначено на сайті. Оплата доставки 100%, оплатив продавець. Нарікань до продавця ніяких немає - все нормально, все відправлено, упаковано, доставлено. Щодо самого товару - від оригіналу важко відрізнити, замовляла парфуми Лібре, звучить дорого, шлейфовий стійкий. Дуже задоволена.
07.08.2023
Дякую! Доставка безкоштовна, за що дуже вдячна, бо замовляла якось на промі духи по такій спокусливій ціні а приїхали з доставкою сто гривень! Тут одразу ж сказали що доставка буде сплачена магазином, не хвилюйтеся. Я задоволена чесністю та відкритістю продавця. Повернуся ще, бо приємно так співпрацювати.
02.05.2023
Очень благодарна магазину за работу. Покупка примчалась очень быстро. Качество парфюма отличное. Подбираю ещё что-нибудь для себя.
23.03.2023
подобається діапазон цін ну і звичайно ж якість. дякую, бачу як ви стараєтесь і навіть в чомусь стали кращими ніж деякі магазини. але це виключно моя точка зору і це мене на теперішній час влаштовує
Дякую за Ваш відгук, Геннадію! Дуже приємно спілкуватися з Вами не лише про аромати, а й ще про проблеми, пов'язані з новими глобальними змінами, що інколи шкодять виробництву парфумів.
27.02.2023
Як цікаво, але негативні відгуки, пряма ознака того, що на цьому сайті гарно замовляють Bakkarat rouge 540. Так, ця арабська підробка класна, підтверджую, беру кожен рік два рази.
Ну підробка підробці не рівня, так само, як і дешева біжутерія та дорога. Сережки з цирконами в позолоті, не найгірша прикраса, тому що вони коштують дешевше ніж золото та діаманти. Так само з парфумерією. Дякуємо за відгук!
26.02.2023
"если тебе плюют в спину, значит ты идешь впереди". Конфуций. продолжайте идти вперед! за все благодарна что вы для меня делаете!
24.02.2023
Заказывала на данном сайте 2 раза один и тот же аромат “Bakkarat rouge 540”, первый флакон-аромат идеальный, насыщенный, очень стойкий . второй флакон - ужас ! аромат держится минут 30, запах совершенно другой,не насыщенный,, спирта столько,что вызывает кашель при нанесении, даже цвет состава отличается. Очень разочаровали .
По-перше, ми не являємося виробниками парфумів Bakkarat rouge 540, тому Ваші претензії не мають об'єктивної оцінки. По-друге, технічні характеристики аромату не можуть впливати на якість нашої роботи. З нашого боку, ми зробили повне сервісне обслуговування Вас, як замовника. Стосовно, кашлю, уважно передивіться на упаковці склад інгредієнтів, які можуть бути потенційними алергенами, на які особисто Ви реагуєте. Давно не секрет, що вся парфумерія за своїми складниками, входить до переліку товарів з високим рівнем алергенів. А розчарували скоріше Ви нас, а не ми Вас. Такі питання вирішуються не "кляузами" а дзвінком з питанням, яке потребує роз'яснення. Отже, ми звикли, що люди ніколи не вдячні, коли все добре. Мотив писати відгуки з'являється лише тоді, коли хочеться облити багнюкою. І це ми проходили. Тому, будьте послідовною, залишайте своє "Фє" на сторінці товару, який замовляли, бо магазин особисто Вам, нічого не повинен.
16.02.2023
замовляв уперше тут. якість товару, сервіс та оперативність все сподобалося. рекомендую.
Дякуємо за відгук, Олександр! Цінуємо кожного покупця, окрім снобів, яких ми розпізнаємо дуже чітко. Знаєте, є людина, яка шукає аромат за доступною ціною. А сноби шукають престиж який для них понад усе.
15.01.2023
молодці дуже класний магазин. давно беру парфуми на цьому сайті. успіхів вам, миру, процвітання. своїм вибором завжди задоволений. раджу.
13.11.2022
Добрий день. Я дуже задоволена. Ціна та якість, тут все є. Робила замовлення вже не одноразово, бо кожен раз мене дивує ціна. Дешевше не знайшла поки що. А особливо мене радує робота персоналу, від дзвінка до доставки, менеджера нажаль не запам'ятала, все здивувало своєю чемністю, тому що розумію що реально я дістала своїми питаннями, але молодці, розказали все, сказали де зроблено та ким. Так що особливо цікавим клієнтам все розкажуть. Повірте, провіряла вже три рази, адже купую тільки в цьому магазині. Бо дуже задоволена і раджу цей магазин.
